Webform select collection (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Table
sk: Tabuľka

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Webform
sk: Webformulár

en: Select
sk: Zvoľte

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Horizontal rule
sk: Horizontálna čiara
