Webform select collection (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Table
az: Cədvəl

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Select
az: Seçin

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı
