Webform select collection (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Table
et: Tabel

en: Select all
et: Vali kõik

en: Webform
et: Veebivorm

en: Select
et: Vali

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Horizontal rule
et: Horisontaaljoon
