Webform select collection (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Table
uk: Таблиця

en: Select all
uk: Виділити все

en: Webform
uk: Вебформа

en: Select
uk: Вибір

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Line items
uk: Позиції обліку

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Horizontal rule
uk: Горизонтальна лінія

en: Options elements
uk: Елементи варіантів
