Webform select collection (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Table
it: Tabella

en: Select all
it: Seleziona tutto

en: Select
it: Scegliere

en: Ordered list
it: Elenco ordinato

en: Unordered list
it: Elenco non ordinato

en: Line items
it: Righe

en: Horizontal rule
it: Riga orizzontale
