Webform send draft link (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Send
ar: أرسل

en: About
ar: حول
