Webform send draft link (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Send
eu: Bidali

en: About
eu: (r)i buruz
