Webform send draft link (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Send
sq: Dërgo

en: About
sq: Informacione
