Webform send draft link (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: About
ta: பற்றி
