Webform send draft link (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Send
ca: Enviar

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls
