Webform send draft link (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Send
ja: 送信

en: Email subject
ja: 件名

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト
