Webform send draft link (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Send
lv: Sūtīt

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par
