Webform send draft link (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Send
pt: Enviar

en: Email subject
pt: Assunto do email

en: Webform
pt: Formulário

en: About
pt: Sobre

en: The message was sent.
pt: A mensagem foi enviada
