Webform send draft link (1.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Send
be: Адаслаць

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб
