Webform send draft link (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Send
hr: Pošalji

en: About
hr: Opis
