Webform send draft link (1.0.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Send
hu: Küldés

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás
