Webform send draft link (1.0.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Send
kk: Жіберіңіз
