Webform send draft link (1.0.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Send
nl: Versturen

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over
