Webform send draft link (1.0.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Send
te: పంపించు

en: About
te: గురించి
