Webform send draft link (1.0.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Send
vi: Gửi

en: About
vi: Giới thiệu
