Webform send draft link (1.0.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Send
fr: Envoyer

en: Email subject
fr: Sujet du courriel

en: About
fr: À propos
