Webform send draft link (1.0.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Send
is: Senda

en: About
is: Um
