Webform send draft link (1.0.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Send
cs: Poslat

en: About
cs: Popis
