Webform send draft link (1.0.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Send
he: שלח

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות
