Webform send draft link (1.0.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Send
hi: भेजें

en: About
hi: के बारे में
