Webform send draft link (1.0.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Send
km: ផ្ញើ

en: About
km: អំពី
