Webform send draft link (1.0.5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Send
lt: Siųsti

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie
