Webform send draft link (1.0.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Send
oc: Mandar

en: About
oc: A prepaus
