Webform send draft link (1.0.5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Send
ru: Отправить

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация
