Webform send draft link (1.0.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Send
tr: Gönder

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: About
tr: Hakkında
