Webform send draft link (1.0.5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Send
uk: Надіслати

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: Enables to send a link to a webform draft via email.
uk: Дозволяє надсилати посилання на чернетку вебформи електронною поштою.
