Webform send draft link (1.0.7) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: To
et: Kellele

en: Send
et: Saada

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist
