Webform send draft link (1.0.8) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: To
da: Til

en: Email subject
da: Email emne

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om
