Webform send draft link (1.0.9) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Send
fi: Lähetä

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja
