Webform send draft link (1.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད
