Webform send draft link (1.1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: To
es: Para

en: Send
es: Enviar

en: Email subject
es: Asunto del correo electrónico

en: About
es: Acerca de
