Webform send draft link (1.1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: To
ne: लाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा
