Webform send draft link (1.1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: To
sk: Komu

en: Send
sk: Odoslať

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o
