Webform send draft link (1.1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: To
gl: Para

en: Send
gl: Enviar

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información
