Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Fields
ar: الحقول

en: - Select -
ar: - اختر -
