Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Name
el: Όνομα

en: Fields
el: Πεδία

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
