Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Fields
eu: Eremuak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
