Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: List
fr: Lister

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Fields
fr: Champs

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: Custom fields
fr: Champs personnalisés

en: - Select -
fr: - Sélectionner -
