Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Fields
gl: Campos

en: Webform
gl: Formulario web

en: - Select -
gl: - Seleccione -
