Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
