Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Fields
he: שדות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: - Select -
he: - בחירה -
