Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Fields
hu: Mezők

en: Webform
hu: Űrlap

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Custom fields
hu: Egyéni mezők

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Email field
hu: E-mail mező
