Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್
