Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Webform
lt: Web forma

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
