Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Fields
oc: Camps

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
